Memoriál Oldřicha Vangora - 17.1-8.3.2009

02.07.2009 07:28

Sulko Zábřeh - FC Dolany 1:0 (1:0)

FC Dolany - SK Hranice 1:0 (0:0)

Dolanským chyběla řada hráčů základní sestavy, přesto dokázali porazit věhlasnějšího soupeře brankou nové akvizice v týmu Ocelíka. Dolanští uhráli další body a posunuli se na první místo tabulky. Branky: Ocelík.

FC Dolany – SK Slatinice 5:2 (1:1)

Náhradou za odložené utkání se uskutečnil přátelský přípravný zápas. Dolanskou nabídku akceptovali fotbalisté Slatinic, kteří měli v tomto kole volno. V prvním poločase drželi Slatiničtí s favoritem krok, když na úvodní branku Pavlíčka dokázali odpovědět Michalčíkem. Po přestávce byl Dolanští jasně lepší a brankami Pavlíčka, Škody, Zajíčka a opět Škody vedli 5:1. V závěru upravil konečný výsledek slatinický Tomášek. Branky: Pavlíček 2, Škoda 2, Zajíček – Michalčík, Tomášek.

FC Dolany – Sokol Ústí u Hranic 3:4 (0:3)

Ani druhé utkání pátého kola neskončilo podle papírových předpokladů. Nerozehraní Dolanští propadli hned v první půli. Po přestávce brankami Dudy a Škody stáhli náskok Ústí na rozdíl jedné branky, ale soupeř si vítězství již udržel. Dolany: Rebenda 2, Ševčík, Staněk – Duda, Škoda, Ocelík.

Určice - Dolany 3 : 2 (3:1)

Naše klasika, žačátek výborný dlouhých 5.min. jsme jim nepůjčili balon.Potom z rohu O-1, než jsme se domluvili jak padla branka a kdo za ni může už to bylo 0-2, potom 25.min. špatná rozehrávka a 0-3. Pak jsme konečně začali hrát fotbálek a ve 40.min. snížil Štrbík na 1-3. Druhou půlku se hrálo na jednu branku, ale bez finální přihrávky. Na konečných 2-3 snížil Duda z penalty.
Sestava: Benčík-Ocelík, Hradil(50.Václavík), Pospíšil, Zajíček, Bergmann(70.Vychodil), Novák(80.Bezecný), Škoda, Smělý, Duda, Štrbík.

FC Dolany – Sokol Troubky 1:5 (1:2)

Nečekaná porážka účastníka krajského přeboru. První poločas ještě nenasvědčoval, že hráči Troubek naloží Dolanským pět branek. Na první gól vítěze utkání dokázal odpovědět hlavičkou Pospíšil, ale gól do šatny byl patrně zlomem zápasu. Po přestávce vyrobila dolanská obrana řadu chyb, které borci Troubek nekompromisně trestali. Branky: Pospíšil – Haviernik 2, Stískal, Čevela, Mišák.

1.FC Přerov – FC Dolany 5:2 (2:1)

Dolanští měli skvělý vstup do turnaje (výhry nad Hranicemi a Zábřehem), další tři utkání v řadě prohráli a neuspěli ani počtvrté. S Přerovem sice vedli brankou Nováka, po přestávce dokázali ještě srovnat gólem Pavlíčka, ale závěr patřil Přerovu, který zaznamenal dva góly v posledních deseti minutách zápasu. Branky: Liška 2, Jemelka, Koranda, Kašpárek - Novák, Pavlíček.

FC Dolany - 1.HFK Olomouc B 2:3 (2:3)

Domácí rezerva využila slabiny v dolanské obraně a gólem do šatny v poslední minutě prvního poločasu rozhodla o vítězství v utkání a s devíti body si našlápla i na celkové prvenství v turnaji. Branky: Václavík, Duda (p.k.) – Smékal, Luňák, Neužil.