Dorostenci vyhráli pohár!!!

23.05.2008 05:10

Mistři, mistři ...Tak se dočkali. Po skvělé sezoně, kdy neprohráli ani jeden zápas se naši dorostenci stali přeborníky okresu Olomouc když v obou barážových zápasech porazili SK Chválkovice.

V sobotu v Dolanech se střídalo slunce s deštěm, takže na terase pod střechou bylo celkem plno. První poločas začal naším mírným tlakem, který vyvrcholil prvním gólem v síti Chválkovic, který po přihrávce do malého vápna vsítil ve skluzu Víťa Sklenář. Druhá branka na sebe nenechala dlouho čekat a radoval se Kuba Hegr. Hosté však ještě do poločasu snížili, když po chybě obrany nedosáhl Chlandis na oblouček hostů.
V druhé půli nám po samostatné akci vrátil dvoubrankové vedení opět Hegr. Hosté se snažili s výsledkem něco udělat, jejich tlak byl však dlouho bezzubý. Nakonec se jim podařilo šťastnou brankou snížit, ale domácí už vedení s přehledem udrželi.

23.6.07 FC Dolany - SK Chválkovice 3:2 (2:1)

branky: Vít Sklenář, Jakub Hegr 2

V neděli ve Štarnově nás čekala opět bouřlivá atmosféra. Chválkovice přijeli plným autobusem. Od začátku jsme měli utkání pod kontolou, což vyvrcholilo vedoucí brankou, kdy se po rohu hlavou trefil Vašek Outrata. Několik dalších šancí zůstalo bez následků pro domácí, ale ve 40.minutě se k odraženému míči dostal Kuba Hegr, udělal kličku brankaři a upravil na 0:2.
Hned na začátku druhé půlky jsme se dostali do domácí šestnáctky a Martin Liška dorážel na 0:3. Jednu z mála nebezpečných akcí Chválkovic jsme zastavili v šestnáctce faulem a domácí z penalty snížili. Potom se podruhé trefil Hegros a Chválkovice korigovali z další penalty na 2:4. Snahu domácích s výsledkem ještě něco udělat utnul Kuba Hegr svým třetím gólem a na konečných 2:6 dával v 90.minutě Martin Pachta.
Potom už mohli propuknout oslavy titulu a šampaňské. Jen škoda, že se z okresu nikdo neobtěžoval předat pohár přímo na hřišti. Mohla to být pěkná tečka za vydařenou sezonou.

24.6.07 SK Chválkovice - FC Dolany 2:6 (0:2)

branky: Václav Outrata, Marti Liška, Jakub Hegr 3, Martin Pachta

Pohár předává Standa Kaláb.(Já jsem ten vyžší:-))A ještě jednou k minulé sezoně. Honza mi teď poslal foto z valné hromady OFS kde jsem pro dorostence přebral pohár pro okresního přeborníka.

 

 

 

 

Pohár předává Standa Kaláb (já jsem ten vyžší :-) )

Vlastní vyhledávání