9.11.08 (Sokol Loštice)

26.06.2009 09:08

Sokol Loštice - FC Dolany 0 : 0

Loštice: Špička - Ďurček, Hejný, Plhák, Vybíral - Petruška, Šafář, Mikeš, Vinkler - Navrátil (68. Ellner), Konečný (80. Pagáč)
Dolany: Benčík - Horák, Pospíšil, Škoda, Václavík, Bergmann, Štrbík, Novák, Smolák, Pavlíček, Hradil
Rozhodčí: Dömisch M. - Krpec R., Krobot L. - velmi dobrý výkon
V bojovném, tvrdě hraném, herně i na šance vyrovnaném utkání se diváci gólu nedočkali.V 8. minutě zápasu podklouzl na hranici vlastní šestnáctky Hejný, k míči se dostal jeden z útočníků hostů, ale vystřelil těsně vedle. V 11. minutě dobře vystřelil ze 17 metrů Konečný, ale balon za pomoci teče obránce těsně minul pravou šibenici dolanské branky. Ve 13. minutě aktivní Štrbík vystřelil prudce z úhlu, ale Špička jeho jedovku vytáhl na roh. Ve 32. minutě střílel z malého vápna opět Štrbík, ale jeho křižná střela těsně minula levou tyč domácí branky. Dále se bojovalo mezi šestnáctkami, ale oba gólmani zůstali v podstatě bez práce.
Po změně stran zahrozil poprvé domácí Mikeš. V 62. minutě dostal perfektní nahrávku od Konečného, ale jeho bombu z 10 metrů k pravé tyči zněškodnil skvěle Benčík a jím vyražený balon nedokázal mezi tyče nasměrovat Navrátil. V 73. minutě dobře zprava odcentroval Štrbík, ale ani jeden ze dvou dobře postavených hráčů Dolan nedokázali skórovat. V 75. minutě zahrával Konečný rohový kop, když našel hlavu střídajícího Ellnera, ale od něj míč lízl zvrchu břevno dolanské branky. V 86. minutě mohl rozhodnout Mikeš, ale jeho střelu z 8 metrů k levé tyči skvěle zneškodnil pozorný Benčík.
převzato z  https://sklosticefotbal.blog.cz/

dorost
FC Dolany - Sokol Štěpánov 3 : 0 (1:0)
branky: Goldscheid Michal, Srovnal Martin, Štěpánek Ondřej

starší žáci
FC Dolany - Sokol Troubelice 6 : 0 (2:0)
Branky: Samek Daniel 4, Lisý Martin, Minář Vojtěch
 

Vlastní vyhledávání