9.-10.8.08 (SK Loštice)

22.06.2009 08:15

Muži - neděle 10.8.08

FC Dolany - SK Loštice 1 : 0 (1:0)

Domácí začali zápas svižne a hned ve 3.minutě se před Špičkou ocitl sám nejprve Duda a hned nato Navrátil. Oba však o centimetry minuli. O chvíli později po kombinaci střílel nad bránu Bergmann. Hosté se dostali k první střele až v 9.minutě, ale Šafář střílel také nad. V 10.minutě musel Benčík vyrážet střelu Salamona. Ve 12.minutě po centru Štrbíka hlavičkoval Navrátil a gólman vyrážel už za brankovou čarou - 1:0. Hráči Loštic se pokoušeli o brejky, ale naráželi na dobře hrající obranu Dolan. Ve 27´šel lob Jordy těsně nad, o minutu později Štrbík střílel také těsně vedle a v 34´jeho střelu z úhlu vyrazi brankař na roh. Po jeho rozehrání se do brejku dostali Loštice, Salamon však váhal se střelou a o míč přišel.
Druhý poločas začal šancí hostujícíhi Ellnera, Který po centru Hradila hlavičkoval těsně vedle vlastní branky. V 50.´našel Smolák dlouhým pasem Štrbíka, ten však přestřelil. Největší příležitost měli hosté v 55.´, když po centru hlavičkoval  přesně k tyči Salamon, ale Benčík jeho balon vyškrábl na roh. V 60.´zastavila střelu Dudy tyč a hned na to Smolák netrefil branku. V 67.´Štrbík s Navrátilem přehráli obranu hostí, druhý jmenovaný však těsně minul levou tyč. Do konce zápasu se pokoušeli o dobytí Loštické branky střídající Pavlíček, Jorda i Štrbík. Hosté přijeli do  Dolan hlavně bránit, často i v desíti lidech. Čekali na rychlá brejky, kterých jim však domácí moc nepovolili. Ti, i když měli šance na dvě utkání, nakonec zvítězili "jen" 1:0 a připsali si první tři body.

Branka: Navrátil, Rozhodčí: Tomeček, 100 diváků.
Dolany: Benčík - Horák (78.´Václavík), Novák, Mačák, Duda (68.´Pavlíček), Bergmann, Štrbík, Navrátil (71.´Grossmann), Smolák, Jorda, Hradil - trenér Jiří Navrátil.
Loštice: Špička - Plhák, Dajčar, Ellner, Ďurček (73.Dudek), Šafář, Pagáč (40.Kindl), Mikeš, Hejný, Salamon (57.Navrátil), Vinkler - trenér Ondřej Uhlík.