7.-8.4.07 - FK Mohelnice

20.05.2008 12:58

 

Muži : FC Dolany - FK Mohelnice-Moravičany 0 : 0
Obě mužstva začala utkání v rychlém tempu ale bojovalo se hlavně o střed hřiště. Více se do zakončení tlačili hosté, kteř za 20.minut kopali tři rohové kopy. Na druhé straně dva brejky domácích zastavil praporek pomezního.
Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu jako ten první. Ve 49.minutě jsme kopali přímý kop za faul na Navrátila, ale sám postižený branku minul. V 54.měli slibnou standartku hosté, ale také ji nedokázali využít. V 55.a 60.minutě měl šance Vojta Pospíšil, ale vyšel naprázdno. V 69. využili hosté špatně zahraného ofsajdsystému domácích, ve třech šli na naši branku, ale Benčík centr vystihl a vyrazil na roh. Hned nato se na druhé straně Jorda ocitl sám před brankařem, ten však jeho šanci zlikvidoval. V 78.minutě měl obrovskou šanci hostující Hohn, ale z blízka těsně minul.V 89.minutě se do šance dostal Jiří Navrátil obrana však jeho střelu srazila na roh. Už v nadstaveném čase "daroval" rozhodčí hostům přímý kop ze 17.metrů, hosté ho ale nevyužili a tak utkání skončilo spravedlivou remízou a dělbou bodů.

reportáž připravil JUDr.Čapka Karel

 

Dorost:Dolany-ŠumvaldDorost : FC Dolany - SK Šumvald 2 : 0
Dorostenci hráli své první jarní utkání a i v značně oslabené sestavě si celkem bez problémů poradili se snaživým soupeřem.
branky: Outrata Václav, Štěpánek Jiří

Starší žáci : Sokol Příkazy - FC Dolany 1 : 4
Také žákům začalo jaro a starší začínali v Příkazech. Po menších technických problémech nakonec soupeře jednoznačně přehráli, když domácí snižovali až v závěru utkání
branky : Vychodil Jan , Štěpánek Jiří 3x

Mladší žáci : Sokol Chomoutov - FC Dolany 5 : 0
Mladším se už tak nedařilo, a v devíti si odnesli prohru z hřište suveréna soutěže.

Vlastní vyhledávání