31.8.08 (FK Kozlovice)

22.06.2009 08:20

muži "A"

FK Kozlovice – FC Dolany 1:4 (0:1)

Hosté měli výborný start do utkání. V páté minutě kopali první přímý volný kop a hned se trefili do černého. Bergmann poslal míč Dudovi a jeho hlavička si našla cestu do sítě. Domácí hráče inkasovaný gól zaskočil a celý první poločas přenechali iniciativu hostům, ale na šance bez brankového efektu se nehraje. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí. Když se zdálo, že jejich tlak ustává bez následků, vyrobili hosté hrubku téměř na půlící čáře a Vrba nikým neatakován nedal Benčíkovi v brance Dolan šanci – 1:1. Hosté po obdržené brance vystřídali, poslali na hřiště Pavlíčka a ten se trenérovi dokonale odměnil. Dvakrát utekl po křídle, vždy našel přihrávkou Jordu a ten pokaždé uklidil míč za záda bezmocného brankáře Mánka. V 82. minutě využil Bergmann ostré slunce, vyslal střelu z třiceti metrů na bránu domácích a ta vypadla brankáři z rukavic za brankovou čáru... Do závěrečného hvizdu se již nic podstatného nestalo. Hosté se spokojili s tříbrankovým náskokem a domácí neměli na korekci konečného výsledku dostatek sil.

Branky: 54. Vrba – 61. a 71. Jorda, 5. Duda, 82. Bergmann. Rozhodčí: Zdeněk Štětka. ŽK: Duda, Pospíšil (oba Dolany).
Kozlovice: Mánek – Šolín, Dohnal (86. Gregorovský), Kušner, Krampla (Kocfelda), Jedelský, Němec, Kuba, Dicuia, Vrba, Vyskočil. Trenér Kamil Štěpaník.
Dolany: Benčík – Horák (89. Hrabal), Pospíšil, Mačák, Duda (89. Václavík), Bergmann, Štrbík (55. Pavlíček), Novák, Smolák, Jorda (74. Pavlíček), Hradil. Trenér Jiří Navrátil. 

pro DENÍK napsal Bob Jareš

muži "B"

FC Dolany - Sokol Babice 0 : 4 (0:1)

Premiéra se našemu "béčku" příliš nepovedla. V prvním poločase ještě se soupeřem drželi krok a šance se střídali na obou stranách. Těsně před přestávkou se však hosté ujali vedení. Domácí ve druhé půlce nedokázali brankově odpovědět, naopak hosté vedení zvýšili a po třetí brance domácí již rezignovali.

dorost
TJ Doubrava Haňovice - FC Dolany 1 : 1

branka: Michal Čapek

starší žáci
FC Dolany - SK Bělkovice 9 : 0 (3:0)

branky: Samek 7, Lisý, Langer

Vlastní vyhledávání