30.5. Sokol Leština

31.05.2010 07:16

Sokol Leština - FC Dolany 1 : 4 (0:3) aktualizováno

Domácí nastoupili bez řady opor, vypomoci museli dorostenci a hráči z béčka, v poli pak nastoupil i gólman Hajtmar. A v tomto složení na těžkém terénu zničeném silným lijákem Leština svému soupeři nemohla konkurovat.
„Chybělo nám hodně hráčů a protivník toho dokázal i na těžkém terénu využít, kombinačně nás hosté přehráli,“ konstatoval smutně vedoucí družstva Leštiny Radek Pelcl.
Přesto chybělo málo a málem se utkání nehrálo.
„Tráva byla po dešti opravdu v hrozném stavu a podle nás bylo hřiště neregulérní, nechtěli jsme hrát, ale Dolany trvaly na tom, aby se utkání uskutečnilo,“ prozradil dále k zápasu, jenž nakonec začal s menším zpožděním Radek Pelcl.
„Chtěli jsme hrát hlavně proto, že už je velký nedostatek termínů. Hrajeme ještě pohár a pokud vím, tak domácí taky. Takže bychom obtížně hledali, kdy zápas odehrát,“ vysvětlil kouč hostů Jiří Navrátil.
Hosté rozhodli o svém jasném vítězství již během první části.Poprvé se radovali v 17. minutě hry, kdy využili špatně zahraného ofsajd systému domácích. Leštinské akcie pak ještě více zmrazily dva slepené góly těsně před přestávkou inkasované po hrubkách obrany.
Definitivu přidali hráči Dolan krátce po zahájení druhého poločasu, když opět využili chybu soupeře. Domácí faulovali v šestnáctce a nařízenou penaltu hosté proměnili.„Myslím, že jsme byli jasně lepší a zaslouženě vyhráli,“ konstatoval kouč vítězů Navrátil.
Jen malou náplastí pro Leštinu byl čestný gól ze 78. minuty, kdy rychlou kombinaci zakončil po přihrávce Jana Volka střídající Jan Smékal. To je asi jediná věc, která nás po zápase mrzí, že jsme Benčíkovi nepomohli k osmé nule. Jinak ale musím kluky za výkon pochválit,“ usmál se Navrátil.
 zdroj: Šumperský a Jesenický deník 
Branky: 17. Duda, 43. Pavlíček, 44. Penc, 51. Štrbík (p.k.).
Dolany: Benčík – Horák, Penc, Pospíšil, Václavík – Valenta (72. Novák), Bergmann (60. Smolák) – Pavlíček, Štrbík, Sekel – Duda (65. Dlabal). Trenér: Jiří Navrátil.dorost
Velký Týnec - Dolany  2:7 (1:3)
Branky: Hrdlička 3, Štěpánek 2, Hoerle, Musil

 

Vlastní vyhledávání