3.9. TJ Medlov

26.10.2014 16:50

Rozjetý Medlov rozstřílel Dolany. Bavíme se fotbalem, těší trenéra

FC Dolany – TJ Medlov 2:5 (2:4)

Dolany – Fotbalisté Medlova nabírají formu. Po dvou porážkách v úvodních dvou kolech dokázali třikrát v řadě vyhrát. O formě Medlova se na vlastní kůži přesvědčily Dolany, které mu na domácím hřišti podlehly 2:5.

Podle medlovského trenéra Večeři stojí za vzestupem týmu ustálení sestavy.
„Mužstvo jsme nějakou dobu skládali. Teď hrajeme tři zápasy po sobě ve stejném složení a kluci pochopili, co po nich chci. Hrajeme zodpovědně a disciplinovaně," prohlásil spokojený Miroslav Večeřa.
Trenér domácích mohl po zápase žehrat na děravou defenzivu svých svěřenců. Ti v minulém kole v Kralicích inkasovali čtyři góly, nyní ještě o jeden více.
„Je to problém. Zápas v týdnu nám neumožnil udělat nějaké změny. Budeme se nad tím muset zamyslet," uvědomuje si dolanský lodivod Petr Máčala.
První poločas duelu nabídl hokejovou přestřelku. O první gól zápasu se postaraly domácí Dolany, když po centru Valenty skóroval Ješko. Hosté ale brzy vývoj zápasu otočili. Nejprve srovnal Svačina a vzápětí poslal Medlov do vedení přesnou hlavičkou Klabačka. Ve 30. minutě už hosté z Medlova vedli o dva góly. Klabačka na pravé straně přešel přes dva hráče a poslal míč k zadní tyči domácí brány.
Gólové hody v atraktivním prvním poločase pokračovaly dál. Ve 35. minutě snížil po faulu na vlastní osobu z penalty Holásek. O pět minut později vrátil hostům
dvougólový náskok po rohu Okrouhlý.
„Zápas jsme vůbec nezvládli. Po půli bylo prakticky po zápase. Dali jsme rychlý gól, ale hrubými chybami jsme poslali soupeře do vedení.," zlobil se trenér Dolan Máčala.
Po přestávce tempo utkání lehce opadlo, což vyhovovalo vedoucímu Medlovu. Ten v 63. minutě přidal další branku zásluhou kapitána Skopala. Medlov si tak z Dolan odvezl zaslouženou výhru 5:2 a stoupá vzhůru tabulkou. Trenér Miroslav Večeřa však euforii nepodléhá.
„Jsme na zemi. Chceme hrát takový fotbal, aby si kluci zahráli a diváci na nás chodili. Bavíme se tím," uvedl medlovský kouč.
Branky: 3. Ješko, 35. Holásek z pen. – 15. Svačina, 17. a 30. Klabačka, 40. Okrouhlý, 63. Skopal. Rozhodčí: Silný – Sedláček, Knoll.. ŽK: Ješko, Lasovský – Chudáček, Okrouhlý.
Dolany: Chlanda – Surzyn, Penc, Škoda, Novák (36. Hradil) – Jašek (46. Grossmann), Lasovský, Brhel, Valenta, Holásek – Ješko. Trenér: Petr Máčala.
Medlov: Zmund – Klos, Muller, Vašíček, Obíral – Klabačka (70. Demeter), Skopal, Chudáček, Vytřísal (76. Rozsypal), Okrouhlý (88. Pospíšil) – Svačina (82. Havlíček). Trenér: Miroslav Večeřa