28.-29.4.07 - FK Šternberk

22.05.2008 12:23

29.4.07 - muži - FC Dolany - FK Šternberk 2:0 (2:0)

V úvodu utkání se oba soupeři oťukávali a první střelu na branku viděli diváci až v 10.minutě, kdy tvrdě střílel domácí Bezděk, ale Hlaváček v brance hostí byl připraven. Na druhé straně ve 13.minutě nepřesně střílel Volek. V dalších minutách se bojovalo hlavně o střed hřiště a do šancí se oba celky nedostávali. Ve 28.´vybojovali domácí standartku ale Bergman z 25.metrů přestřelil. První gólová akce přišla v 33.´, kdy po pravé straně došlo k přečíslení obrany, poslední byl u míče Kaczmarczyk a křížnou střelou poslal míč za Hlaváčka do sítě. Po vstřelené brance se na hřišti přitvrdilo a rozhodčí rozdal několik žlutých karet. Ve 43.´se do brejku dostal opět Kaczmarczyk a vstřelil svou druhou branku - 2:0.
V druhé půli vyslal první střelu na Benčíka hostující Pešata, ale přestřelil. V 57.´se středem dral do šance šternberský Navrátil ale domácí obrana ho na vápně zbavila míče. V 62.´kopali hosté přímý kop, který však bezpečně kryl Benčík. od této minuty se hrálo od vápna po vápno a k zakončení se útočníci nedostali. Hosté se ještě v 82.´pokusili z přímého kopu ohrozit domácí branku, ale Volek mířil vysoko nad.
Závěr domácí už jen kontrolovali pod dojmem dvoubrankového vedení. Hosté si za celý zápas nevytvořili brankové příležitosti a v Dolanech potvrdili, proč jsou v tabulce na spodních pozicích.
branky: 33.´,43.´Kaczmarczyk Martin

reportáž zpracoval JUDr.Čapka Karel

29.4.07 - dorost - FC Dolany - Sokol Babice 7:0 (4:0)

Dorostenci podle očekávání snadno zdolali slabého soupeře, který se celý zápas nazmohl na vážnější odpor.
branky: Havran 2, Hegr 2, Outrata, Král Jiří, Štěpánek Jiří

28.4.07 - starší žáci - FC Dolany - SK Slatinice 1:1

branka: Vychodil Jan

28.4.07 - mladší žáci - FC Dolany - Sokol Velký Týnec 7:0

Naši nejmladší příjemně překvapili když vysoko porazili druhé mužstvo tabulky.
branky: Sedlák Petr 2, Lisý Martin, Samek Daniel, Otava Adam, Minář Vojtěch, Langer Patrik

Vlastní vyhledávání