25.4. FC Želatovice

26.04.2010 06:57

FC Dolany - FC Želatovice 3 : 0 (1:0)

Dolany i se Štrbíkem snadno přehrály Želatovice

Želatovice v Dolanech nepotvrdily pověst nepříjemného soupeře a prohrály hladce 0:3. Po prasečí chřipce se poprvé v domácí základní sestavě objevil Lubomír Štrbík.
„Měli jsme o nich zprávy od trenéra Hněvotína Šindeláře. Ten nás varoval, že mají nové mužstvo, že hráli excelentně a kdyby tam Hněvotín před týdnem prohrál 8:3, tak se nikdo nemohl divit. Sám jsem měl ze zápasu trochu obavu, ale tyto zvěsti se vůbec nenaplnily,“ říkal trenér Dolan Jiří Navrátil.
Výkon soupeře dost možná ovlivnil brzký gól, který dal po rohu Pavlíčka už v 18. minutě Vojtěch Pospíšil. „Byla to nacvičená situace. První gól nás uklidnil, pak už jsme měli hru ve své moci,“ řekl Navrátil.
Na nepříliš kvalitním trávníku domácí po vedoucí brance kontrolovali hru a Želatovice k většímu ohrožení branky nepouštěli.
„Přišlo mi, že soupeř přijel spíš na výlet, jen tak si zahrát fotbal. Ani moc nebojovali. My jsme na ně vlétli s presinkem a nutili je k nákopům, které naše vysoká a rychlá obrana posbírala,“ pochvaloval si Navrátil.
Jakékoliv pochybnosti zahnal na začátku druhé půle dvěma brankami Sekel a nebylo co řešit.
„Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Navíc jsem byl spokojený i s herní stránkou. Vzhledem k těžkému terénu to byl i celkem ucházející fotbal,“ poznamenal Navrátil, který poprvé poslal do zápasu od začátku Lubomíra Štrbíka, který v zimě prodělal prasečí chřipku.
„Pořádně trénovat vlastně začal až 1. dubna, předtím od listopadu nesměl vůbec nic. Je to pro nás psychická vzpruha, že se už pomalu vrací, ale je jasné, že mu ještě bude chvíli trvat, než se dostane do obvyklé pohody,“ řekl Navrátil na adresu autora sedmi podzimních branek.
Branky: 18. Pospíšil, 55. a 65. Sekel. Rozhodčí: Křepský - Běhal, Štěpánek. Diváků: 150.
Dolany: Benčík - Smolák (57. Václavík), Pospíšil, Penc, Schmidt - Valenta, Okleštěk, Štrbík (66. Dlabal) - Pavlíček, Duda, Sekel. Trenér: Jiří Navrátil.
Želatovice: Novák - Pekný, Dlouhý, Vrba, Slaměník - Filip Sova, Liška (76. M. Smékal), Jemelka, Hetych (46. Havlík) - P. Smékal, Koplík. Trenér: Jiří Glír.
zdroj:

benfika
Sokol Hnojice - FC Dolany 5 : 0 (3:0)
branky:
Martin Podivínský 3, Tomáš Srovnal 2

dorost
FC Dolany - Sokol Štěpánov 11 : 0 (4:0),
branky: Tomáš Hrdlička 4, Jiří Štěpánek 3, Dan Samek 3, Michal Čapek

mladší žáci
SK Chválkovice - FC Dolany 2 : 2 (0:0)
branky: Kameníček, Foukal

Vlastní vyhledávání