25.-28.10.08 (Sokol Ústí)

26.06.2009 09:05

Sokol Ústí - FC Dolany 0 : 2 (0:0)

V první půli se hrál spíše opatrný fotbal bez výraznějších šancí na obou stranách. Začátek patřil domácím, kteří Dolanské zatlačili, ale výsledkem bylo jen několik rohových kopů. S postupem času se hra vyrovnala a hosté se dostávali na dostřel domácí branky. Největší šanci tak ke konci poločasu promarnil Adam Novák, když se ocitl sám před domácím brankařem, nízkým lobem ho překonal, míč však skončil jen na tyči.
Druhá půlka začala opět mírným tlakem domácích, kteří však v tomto zápase byli v koncovce bezzubí. Naopak Dolany hrozili rýchlými protiútoky. Z jednoho z nich se v 60.minutě trefil Luba Štrbík a hosté vedli. Ústí se snažilo o vyrovnání, ale bez kýženého efektu. Naopak  v 71. minutě to byl opět Štrbík, který křížnou střelou překonal gólmana domácích podruhé. Do konce utkání se už domácí k ničemu nebezpečnému nedostali a Dolany si tak potvrdili 1.místo v tabulce z venkovních zápasů.
branky: Lubomír Štrbík 2, Rozhodčí : Anýž
Dolany: Benčík – Horák, Pospíšil, Hrabal, Václavík, Pavlíček (87.Sklenář), Štrbík, Novák, Smolák, Duda, Hradil. Trenér Jiří Navrátil.

Benfika
Sokol Horní Loděnice - FC Dolany  3 : 1 (1:1)
branka: Jakub Hausner

Dorost
Sokol Cmoutov - FC Dolany 4 : 4 (3:2)
branky:Vychodil Jan 2, Šimek Miroslav, Musil Petr

Starší žáci
Sokol Doloplazy - FC Dolany 1 : 1 (0:0)
branka: Dan Samek

FC Hněvotín - FC Dolany 2 : 3 (0:2)
Branky:Dan Samek 2, Jan Rokyta

Vlastní vyhledávání