21.4. FC Hněvotín

22.04.2010 06:54

FC Dolany – FK Hněvotín 3:1 (2:1) fotografie 69x
Domácí vyšel náramně vstup do utkání. V 1. minutě skóroval Pavlíček a Hněvotín musel dohánět. Pak měl další tutovku znovu Pavlíček, ale brankář Romanovský svůj tým zachránil. Srovnáno bylo ve 26. minutě. Hněvotínský výpad zakončil po centru zprava dorážkou z malého vápna Barčík. Do šaten šli ovšem s vedením domácí. Tři minuty před přestávkou znovu utekl Pavlíček, a i když si gólman Romanovský na míč levou rukavicí sáhl, gólu nezabránil. Těsně před přestávkou měl Pavlíček na noze další branku, ale minul.
Po přestávce se Dolany spíše jen soustředily na bránění jednobrankového náskoku. Hněvotín měl územní převahu, ale domácí zlobili z brejků. Vyrovnat mohl v 65. minutě Homola, jeho křížná střela šla ale vedle. Na straně Dolan neuspěli po brejcích Pavlíček ani Duda. Jak domácí zápas začali, tak ho i skončili. V poslední minutě potáhl Smolák míč k šestnáctce a Dlabalova rána znamenala třetí branku Dolan.
Branky: 1. a 42. Pavlíček, 89. Dlabal – 26. Barčík. Rozhodčí: Pěček – Krobot, Kučera. ŽK: Horák, Pavlíček – Keluc, Novák, Romanovský. Diváci: 120.
Dolany: Benčík – Horák, Penc, Pospíšil, Schmidt – Valenta, Štrbík (58. Smolák), Okleštěk, Sekel (71. Dlabal) – Duda, Pavlíček. Trenér Jiří Navrátil.
Hněvotín: Romanovský – Urban, Keluc, Zamykal, Homola (79. Filip) – Macourek, Skoumal, Barčík, Pořízka (58. Chabičovský), Novák – Šulc. Trenér Radek Šindelář. 
foto a článek Petr Pelíšek - olomoucstred.naseadresa.cz 

Vlastní vyhledávání

Diskusní téma: 21.4. FC Hněvotín

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek