2009

05.01.2009 08:31

Tak už je tady. Rok 2009. Je mu teprve pár dní, ale nám zase začíná, po pár dnech odpočinku, spousta starostí a práce. V tom loňském roce se toho událo na hřišti hodně. Ze sportovních úspěchů se mohla radovat všechna mužstva a jejich vedení. Muži v polovině sezony na třetím místě, dorost tradičně s Čurdou a Máčkou v rámci možností, žáci a benjamínci s novými trenéry, kterým touto cestou děkujeme za trpělivost a čas, který věnovali těm nejmladším.
Na poli zázemí se v tom uplynulém roce podařilo vybudovat, zkolaudovat a zprovoznit, hlavně díky iniciativě Honzy Borůvky, který uháněl, obíhal, tlačil a vyřizoval, nové moderní kabiny, které budou sloužit pro všechny fotbalisty, od těch nejmenších až po "benfiku", či naše první mužstvo. Těch zhruba stodvacet aktivních fotbalistů, které v součastné době v našem klubu evidujeme a kteří reprezentují obec Dolany na sportovním poli, si to rozhodně zaslouží.
A co nás čeká v tom letošním roce? Vezměme jen čas do začátku sezóny; už v pátek 16.ledna výroční členská schůze FC Dolany, které bude předcházet prohlídka nových kabin pro širokou veřejnost. Kabiny budou otěvřeny od 18:00 hodin a výroční schůze začne  o hodinu později. Hned v sobotu 17.ledna v 10:00 pro nás začíná Memoriál Oldřicha Vangora v Holici, prvním zápasem se Zábřehem. K prvním měsícům roku patří také tradiční maškarní ples, který letos proběhne 7.února, opět v sokolovně v Dolanech, se skupinou FunnyMelody.
No a pak už nás čekají jen samá pozitiva a sociální jistoty, jak by řekl klasik nebo nebo pan ParouBack. Bohužel tomu tak nebude a i nadále nás čeká práce, bez které by ten náš FC nebyl tím čím dnes je. Všem trenérům a lidem, kteří se starají o všechna naše mužstva přejeme hlavně sportovní úspěchy, nám funkcionářům a všem, kteří se kolem klubu motají, aby je to i nadále bavilo, našim sponzorům, aby nám dál fandili a prosperovali tak, že nějaká koruna zbyde i pro fotbal, a Vám všem fanouškům, příznivcům a občanům Dolan, ať Vám přináší naše činnost radost ze sportu, z krásného areálu a abychom se pod lesem scházeli co nejčastěji.

M@ch

Vlastní vyhledávání