branky: Petr Musil 2x

neděle 21.10.07
12:45 dorost
FC Dolany - SK Grygov
branky: Jiří Vychodil 3, Vít Sklenář 2, Martin Liška, Ondřej Štěpánek, Jakub Hegr

15:00 muži
FC Dolany - Tatran Litovel 2 : 0 (2:0)
Už ve 3.minutě využili domácí rychlé přihrávky na Pavlíčka, který prostřelil brankáře Litovle Svozila - 1:0. Hosté se poprvé dostali do šance ve 13.minutě, ale Benčík byl připraven. Za dvě minuty kopali ještě hosté roh, ale to bylo z jejich útočné snahy v první půlhodině vše. Naopak ve 13.minutě využil Pavlíček kiksu při malé domů a do prázdné zvýšil na 2:0. O minutu později střílel Pospíšil nad. Ve 22.minutě se ocitl sám před Svozilem Hubeňák, ale hostující brankař ho vychytal. Hosté se osmělili až ve 34.minutě, kdy střílel Srovnal nad branku. Ve 36. se dostal ke střele Olbert také vysoko nad. Za minutu hlavičkoval Svačina, ale Benčík byl na místě. Ve 43.minutě se opět osamocen ocitl před Svozilem Pavlíček, ale ani nadvakrát ho neprostřelil.

První střela ve druhém poločase mířila na naši branku, ale pak jsme znovu zabrali a vytvořili si mírný tlak. Ten v 58.minutě málem využil Hubeňák, dloubákem ale trefil břevno. Po 60.minutě se hosté začali tlačit na naši polovinu, neměli však dost klidu k zakončení a naše obrana vše zvládala. Litovelský trenér se trojím střídáním snažil o změnu hry, ale hostům to moc nepomohlo. Další domácí střelu na branku viděli diváci až v 77.minutě, kdy střílel Pospíšil. Hosté ohrozili Benčíka z přímého kopu v 85.minutě, ten však byl připraven. V 87.pronikl do vápna Pavlíček ale křížně minul o pár centimetrů. Poslední šanci na korekci výsledku měli hosté v 88.minutě, ale Bahounek dal z trestného kopu nad. Zasloužené vítězství a důležité tři body tak zůstaly doma.

branky: 3.a 13. Pavlíček

Dolany: Benčík-Horák, Pospíšil, Hubeňák, Novák, Bergmann, Kaczmarczyk, Pavlíček, Smolák, Jorda, Hradil, trenér Jiří Navrátil