2.-3.5.09 (Tatran Litovel)

02.07.2009 07:47

muži "A"

Tatran Litovel - FC Dolany 4 : 2 (2:0)

Domácí se po výprasku v Ústí vzchopili a v pohledném zápase porazili Dolany. Ty ještě dokázaly po změně stran dotáhnout dvoubrankový náskok, výhru na stranu Litovle však dvěma brankami strhnul Fišara. Domácí trenér Večeřa provedl několik změn, které se osvědčily, a Litovel byla v útoku mnohem údernější. Zápas přinesl zajímavou podívanou, o kterou se zasloužily oba týmy.
První branka padla ve 24. minutě. Benčík na hranici velkého vápna fauloval Fišaru a Zavadil z trestného kopu nevídaným „angličanem“ otevřel skóre.
Na 2:0 zvýšila Litovel těsně před poločasem. Po rohu Zavadila se před brankou prosadil dorostenec Jindra.
Také druhý poločas viděli diváci kvalitní fotbal. Hosté se dostali opět do zápasu v 54. minutě brankou Pavlíčka z pokutového kopu nařízeného za ruku Janošťáka. Za deset minut dokázali hosté vyrovnat. Po rohu zůstal na vteřinu volný Bezecný, který střelou k pravé tyči srovnal na 2:2.
Důležitý okamžik přinesla 71. minuta, kdy zřejmě nejslabší hráč hostů Ocelík srazil unikajícího Zavadila a byl vyloučen. Domácí šli potom brzy do vedení po hlavičce Fišary. Ten přidal o devět minut později ještě jeden gól po přihrávce Čepa.
Branky: 24. Zavadil, 45. Jindra, 73. a 82. Fišara – 54. z pen. Pavlíček, 64. Bezecný. Rozhodčí: Kouřil – Vedral Kubíček. ŽK: Janošťák – Ocelík, Horák, Bezecný. ČK: 71. Ocelík. Diváků: 200.
Litovel: Procházka – Olbert, Švajda, Janošťák, Planička – P. Kvapil, Kratochvíl, Jindra (90. Jarmar), Šrom (67. Čep) – Fišara, Zavadil (87. Debnár). Trenér: Miroslav Večeřa.
Dolany: Benčík – Horák, Ocelík, Pospíšil, Bezecný (84. Kaczmarczyk) – Duda (21. Václavík), Škoda, Bergmann, Smolák – Pavlíček, Štrbík. Trenér: Jiří Navrátil.