19.-20.5.07 - Velké Losiny

23.05.2008 05:00
20.5.07

muži - TJ Sokol Lázně Velké Losiny - FC Dolany 2:0 (1:0)

Na hřiště kandidáta postupu se jelo bez nervozity, věděli jsme, že po minulém kole z nás budou nervózní domácí a my můžeme jen překvapit. Překvapení však bylo, že i pomezní rozhodčí může ovlivnit zápas.
Utkání jsme začali aktivněji, však bez vážnějších šancí. Domácí vyráželi do rychlých brejků, ale prvních dvacet minut se brankaři moc nezapotili. První vzrušení způsobil až pomezní rozhodčí, když se po strkanici na polovině domácích, když už se hrálo dávno před naší brankou, začal vehementně dožadovat konzultace u hlavního. Ten potom na jeho radu a k překvapení všech vyloučil Ondru Jordu. Běžela zhruba 25.minuta. Pak se už domácí začali tlačit na naši polovinu a vytvářeli si i šance. V první půli se ujala až tvrdá střela domácích asi z pětadvaceti metrů, proti které neměl Benčík šanci.
Druhá půlezačala opět tlakem domácích a ani ne po pěti minutách tentýž pomezní "přehlédl ofsajd, který viděli i domácí diváci a bylo vymalováno - 2:0. Zbytek zápasu si už domácí pohlídali, i když minimálně dvě šance na vstřelení alespoň čestného úspěchu jsme měli.

19.5.07

dorost - AD Horka na M. - FC Dolany 0:0
Dorost nedokázal dát v Horce gól a ztratili body. Stále však na prvním fleku a neporaženi.

Starší žáci - FC Hněvotín - FC Dolany 9:1
branka: ???

mladší žáci - FC Dolany - FC Drahlov 9:0 (6:0)
branky: Samek Dan 5, Minář Vojta 3, Foukal Aleš

 

 

Vlastní vyhledávání