02.07.2009 07:50

muži "A"
FC Želatovice - FC Dolany 2 : 6 (1:5)
Dolany šesti góly sestřelily Želatovice.
Podle tabulky to měl být vyrovnaný přímý souboj o sedmou příčku, nakonec po bezradném a ostudném výkonu domácích si hosté z Dolan odvezli vysokou výhru a k tomu značně zvednuté sebevědomí.
Už ve 3. minutě musel želatovický brankář Novák lovit míč ze své sítě. Stalo se tak po křížné střele Štrbíka pod horní tyč. Za dalších jedenáct minut to bylo o dvě branky. Stoper Pekný zastavil brejk Dolan jen za cenu pokutového kopu, ten s přehledem proměnil Pavlíček.
Domácí stihli vzápětí vstřelit kontaktní branku, když Koplík dokázal do brány protlačit centr kapitána Dlouhého. Brankostroj v utkání pokračoval dál. Druhé brance Pavlíčka předcházela hrubka domácí obrany z 19. minuty.
Už na 1:4 pro Dolany zvyšoval po rohovém kopu Pospíšil. A to pořád nebylo v prvním poločase ze strany hostů vše. Hattrick zkompletoval dolanský Pavlíček v 35. minutě.
Poločasová nadílka dokonce vyhnala domácího gólmana Nováka z branky a nahradil jej Přibyl.
Na potupný pětigólový rozdíl zvyšoval svojí druhou brankou v zápase Lubomír Štrbík. Divoký výsledek ještě v 75. minutě kosmeticky upravil domácí Havlík.
Branky: 17. Koplík, 75. Havlík – 14. (p.k.), 19. a 35. Pavlíček, 3. a 53. Štrbík, 24. Pospíšil. Rozhodčí: Klíma – Štětka, Caletka. ŽK: Pekný – Smolák. Diváků: 200.
Želatovice: Novák (46. Přibyl) – Menšík, Pekný, Smékal, Vozák – Nykolyshyn, Bajer (72. Šídlo), Žandovský (46. Mackovík), Koplík – Dlouhý, Havlík, Trenér: Zdeněk Novák.
Dolany: Benčík – Horák, Ocelík, Pospíšil, Bezecný – Smola, Novák, Bergmann, Vaculík – Štrbík, Pavlíček. Trenér: Jiří Navrátil. (lv)