15.-16.5. Tatran Litovel

17.05.2010 10:01

Tatran Litovel - FC Dolany 1 : 1 (1:0)
Nečekaná remíza se narodila v Litovli. Domácí nezúročili brzké vedení a s Dolany nakonec pouze plichtili 1:1.
Podruhé za sebou se litovelským fotbalistům podařil impozantní vstup do utkání. Už v první minutě dokázal po pěkné akci nepříjemnou ránu dolanský brankář Benčík pouze vyrazit a dorostenec Coufal už neměl problém dopravit míč do prázdné branky.
Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat, ale Litovelští je nedokázali využít. „Výborně zachytal Benčík. Minimálně dvakrát třikrát nás podržel,“ pochválil strážce dolanské svatyně kouč hostů Jiří Navrátil.
Po dvaceti minutách se hra vyrovnala a skóre zůstalo až do poločasu stejné.
Po přestávce Dolany vsadily na jednu kartu a v 68. minutě zásluhou Bergmanna vyrovnaly. Vydatně jim k tomu ale pomohla hrubá chyba domácího brankáře Procházky. „Takové góly bohužel nedostávají ani žáci, to se nám prostě nemůže stávat,“ zlobil se litovelský trenér Roman Sedláček.
Jeho svěřence vyrovnání zaskočilo a najednou to byl soupeř, kdo sahal po všech třech bodech za vítězství.
„Připadalo mi, jako bychom se potom složili, ztratili jsme rytmus a najednou jsme nevěděli, co máme hrát. Bohužel se nám to stalo podruhé za sebou,“ vzpomněl Sedláček na utkání vloženého kola s Želatovicemi, které Litovel také dobře rozehrála, ale nakonec odešla poražena.
Nescházelo moc a bez bodu skončili domácí i tentokrát. Po Jindrově zaváhání šel sám na Procházku Duda, ale míč z jeho kopačky se vrátil do hřiště od tyče. Pak se dolanští hodně zlobili na trojici sudích.
„Nechci se vymlouvat na rozhodčího, ale musím říct, že na nás byl nějak extrémně přísný. Dával nám žluté karty za to, když do sebe dva hráči drcli rameny, ale některé hrubé fauly na opačné straně nepotrestal. Vrcholem pak byl náš neuznaný gól,“ řekl kouč Dolan Navrátil.
Sám na brankáře postupoval znovu Duda, místo střely posunul míč doleva, kam zezadu nabíhal Štrbík a uklidil míč od prázdné branky. Sudí však odmávali ofsajd.
„Vyšachovali nás dokonale, ale jestli to byl ofsajd nebo ne, to nemůžu říct, byl jsem od toho daleko,“ uvedl Roman Sedláček.
„Bod je pro nás dobrý. S bojovností a výkonem mužstva mohu být spokojen. Ale je to škoda. Domácí měli taky šance, ale gól nedali. My jsme ho dali, ale nebyl nám uznán,“ zalitoval jeho protějšek Navrátil.
Branky: 1: Coufal – 68. Bergmann. Rozhodčí: Niedrle – Běhal, Šebesta. Diváků: 120.
Litovel: Procházka – Planička, Jindra, Krátký, Kopp – Čep (70. Šilberský), Zavadil, Kratochvíl, Šrom – Seyfried (20. Bubla), Coufal (50. Pavlík). Trenér. Roman Sedláček.
Dolany: Benčík – Horák, Penc, Pospíšil (90. Dlabal), Václavík – Schmidt, Valenta, Okleštěk (75. Štrbík), Bergmann – Duda, Pavlíček (70. Novák). Trenér: Jiří Navrátil. 

benfika
FC Dolany - TJ Dalov 1 : 4 (0:3)
branka: Martin Podivínský

dorost
SK Bělkovice - FC Dolany 2 : 12 (1:7)
branky: Hrdlička 5, Štěpánek J. 3, Samek 2, Šimek 2

 

Vlastní vyhledávání

Diskusní téma: 15.-16.5. Tatran Litovel

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek