14.-15.4.07 - FK Kozlovice

20.05.2008 13:04

Muži - FC Dolany - FK Kozlovice 4 : 2 (2:1)

Hned ve 2.minutě se do šance dostal hostující Kaďorek, křížnou střelou ale minul branku. Tentýž hráč střílel ještě ve 4.minutě, Benčík však jeho střelu kryl. V 11.minutě zatáhli po pravé straně míč domácí, na centr Smoláka si naskočil Navrátil a hlavou trefil přesně - 1:0.
Potom však přišla nešťastná 22.minuta. Po faulu na Petra Grossmanna, který hlavní rozhodčí Machala ani neodpískal, skončil náš hráč se zlomenou nohou v nemocnici. Poté jsme se dvakrát dostali do šance, nejprve Kunzfeld a pak i Jorda sám před Mánkem neuspěli. V 38.minutě třetí brejk domácích zakončoval Navrátil, udělal kličku i Mánkovi a zvýšil na 2:0. Ve 43. se dostali do šance hosté a ze zpětné přihrávky snižoval Kaďorek na 2:1.

Druhý poločas začali opět aktivněji hosté. Ve 48.minutě vystřelil hostující Vrba ale branku přestřelil. Z protiútoku se dostal do dobré šance Kaczmarczyk, ale nastřelil Mánka. V 51.nejprve Mánek jen vyrazil prudkou střelu, k odraženému míči se dostal Navrátil a mohl se radovat potřetí - 3:1. V 58.si pohrál s domácí obranou Kaďorek, namazal Vyskočilovi, ten však z pár metrů trestuhodně přestřelil. Dvacet minut před koncem se hra obou týmů přitvrdila, hrálo se od vápna po vápno a útočníci se dostávali do šancí jen sporadicky. V 86.minutě vystihl špatnou rozehrávku hostů před vlastním vápnem Smolák a zvýšil stav zápasu na 4:1. V 91.se po zaváhání domácí obrany dostal k míči Baďura a do "prázdné" upravil na 4:2. Na tomto stavu se už nic nezměnilo. Utkání bylo líbivé, skvrnou však bylo vážné zranění Grossmanna.
branky: Navrátil Jiří 3x, Smolák Vojtěch
reportáž připravil JUDr.Čapka Karel

Mladší žáci - FC Dolany - Slatinice 3 : 0
branky: Samek Daniel 2x, Lisý Martin

Starší žáci - FC Dolany - Chomoutov 0 : 6

Dorost - Štěpánov - FC Dolany 2 : 2
Na tomhle zápase jsem měl tu čest dělat vedoucího mužstva, takže o tom něco můžu napsat. Opět naše zdecimovaná sestava, chybělo 6 hráčů ze základu. Navzdory tomu Čurda naordinoval celkem účinnou taktiku: bránit a rychlé výpady. Domácí toho za první poločas kromě 4 žlutých za kecání moc nevyprodukovali a my jsme se z jednoho rachlého brejku dostali do vedení. Pak si vybral svou "minutu slávy" Chlandis, když ho nakopnutý balon z půlky nadvakrát přeskočil - 1:1.

Po rychlém brejku jsme se zase ujali vedení díky Hegrosově chladnokrevnosti, ale už jsme začínali šlapat vodu. Lišák pochroumané koleno, další dva částečně zranění, natěstí Clandič už byl bez chyby. Až 91.minutě se po několika nezdařených odkopech opřeli do míče domácí a ukázkovou šibenicí vyrovnali na 2:2.

branky : Hegr Jakub 2x

Vlastní vyhledávání