12.5. TJ Solkol Určice

14.05.2010 09:43

Dolany ani podruhé za sebou doma nevyhrály

Po nešťastné porážce s rezervou Holice nedokázali fotbalisté Dolan v krajském přeboru vyzrát na Určice. Po remíze 1:1 ale mají alespoň bod.
K tomu, aby měli všechny tři, chybělo jedenáct minut. Pak ale udělal chybu brankář Benčík a Škoda vyrovnal. Dolany vedli také po centru ze strany. V 59. minutě se za obranu dostal Valenta a jeho přihrávku z malého vápna poslal za Nejezchlebova záda Schmidt.
„Remíza je to asi spravedlivá. Byl to vyrovnaný zápas v němž nebylo moc šancí,“ řekl trenér domácích fotbalistů Jiří Navrátil.
„Na nás se možná projevilo, že jsme hráli netradičním systémem 3-4-3, hlavně v prvním poločase nám to vzadu trochu haprovalo, ale zvládli jsme to. Chtěl jsem dát příležitost více hráčům a trochu rozložit síly, protože máme náročný program,“ uvedl dále Navrátil.
„Věděli jsme, že Dolany v neděli prohrály a budou chtít tuto ztrátu odčinit. To se také potvrdilo, začali hrát na tři útočníky, chtěli nás dostat pod tlak, ale myslím, že z naší strany byla lepší první půle jak druhá,“ kouč Určic Svatopluk Kovář.
„Po odstoupení Ullmanna jsem musel udělat korektury v sestavě. Svým způsobem nás to ovlivnilo protože Patrik Hochman nebyl zcela fit a původně neměl hrát,“ doplnil.
„Cením si snahy našich kluků, kteří po inkasovaném gólu nesložili zbraně, ještě vystupňovali tempo a snažili se o vyrovnání, což se nakonec povedlo, Myslím si, že to bylo zasloužené. Teď nás čeká utkání jara o šest bodů s Bělotínem,“ dodal na závěr.
Branky: 58. Schmidt – 79. Škoda. Rozhodčí: Štětka – Rýpar, Kubíček. ŽK: Duda, Pospíšil (oba Dolany). Diváků: 100.
Dolany: Benčík – Horák (46. Václavík), Penc, Pospíšil – Dlabal, Bergmann, Novák, Schmidt – Pavlíček (46. Valenta), Duda (70. Okleštěk), Štrbík. Trenér: Jiří Navrátil.
Určice: Nejezchleb – Dokoupil, Žáček, Ullmann(40 Hochman), Mlčoch – Kocourek,Škoda, Svozil, Javořík – Hatle, Los. Trenér: Svatopluk Kovář.
Zdroj: Olomoucký deník

Vlastní vyhledávání