12.-13.6. FK Kozlovice

14.06.2010 07:27

FK Kozlovice - FC Dolany  5 : 2 (2:1)
Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří šli po čtvrthodině do vedení zásluhou Dudy. Poté si vypracovali ještě další dvě šance, které ale brankou neskočily. Kozlovičtí vyrovnali ve 22. minutě, kdy Lukáš Dohnal, ač je levák, napálil míč pravou nohou a jeho střela skončila v šibenici.
Za další čtyři minuty už šli domácí do vedení, kdy se po rychlém protiútoku a centru Kaďorka trefil Jan Dohnal. Kozlovice tak šly do kabin s jednobrankovým náskokem.
I v úvodu druhé třičtvrtěhodinky byli produktivnější Dolany a v 59. minutě zaslouženě vyrovnaly. Po nedůrazu obrany se prosadil Horák. Z vyrovnání se však hosté těšili jen minutu. Ze strany opět centroval Kaďorek a Matula, který ve druhé půli nahradil Mackovíka, na zadní tyči strhl vedení opět na stranu domácích - 3:2.
Ve stoprocentní šanci se následně ocitl Kuba, kdy šel tváří v tvář sám proto brankáři, pojistku však nepřidal. Poté se z 22 metrů opřel do míče Jan Dohnal, jeho střela ale letěla nad.
V 71. minutě právě Dohnal poslal precizně míč mezi obránci Dolan na nabíhajícího Kocfeldu a ten svou šanci proměnil. O sedm minut později šel předčasně pod sprchu po druhé žluté kartě hostující Pospíšil a soupeř tak na závěrečný tlak mohl zapomenout. Navíc ještě v devadesáté minutě inkasoval pátou branku, když se prosadil v 83. minutě nastoupivší Dicuia.
Kozlovický kouč Kamil Štěpaník mohl být na výsost spokojen, dokázala ale sportovně ocenit i výkon soupeře.
„Musím říci, že Dolany jsou na jaře jedním z nejlepších týmů a konečný výsledek je pro ně dost krutý. Jinak s výkonem svého družstva jsem spokojený, i když jsme nezačali už poněkolikáté dobře, ale podařilo se nám otočit nepříznivý stav,“ prohlásil.
„Myslím si, že to byl krásný zápas, který ovšem dost kazili rozhodčí. Škoda, že jsme nevyužili šance, které jsme měli v úvodu utkání, protože za dvacet minut jsme klidně mohli vést 4:0. Domácí se pak ale zlepšili a hráli velmi dobře.
Branky: 28. L. Dohnal, 32. J. Dohnal, 60. Matula, 71. Kocfelda, 90. Dicuia - 15. Duda, 59. Horák. Rozhodčí: Klíma – Dubravský, Caletka. Diváků: 150.
Kozlovice: Kadlec - Stokláska, Stržínek, Král, Mackovík (46. Matula) - Kaďorek, J. Dohnal, L. Dohnal, Šolín - Kuba (83. Dicuia), Kocfelda. Trenér: Kamil Štěpaník.
Dolany: Benčík – Horák, Pospíšil, Penc, Schmidt – Valenta, Bergmann – Novák, Štrbík, Pavlíček – Duda. Trenér: Jiří Navrátil.

benfika
FC Dolany - Sokol Horní Loděnice 4 : 2 (4:0)
branky: Martin Podivínský 2, Jan Béňa, Michal Eichler

dorost
Sokol Doloplazy - FC Dolany 3 : 1 (1:1)
branka: Tomáš Hrdlička

Vlastní vyhledávání