11.4. TJ Sokol Ústí

12.04.2010 13:29

FC Dolany - TJ Sokol Ústí 3 : 0 (0:0)
Dolany daly Ústí tři góly za jedenáct minut
Nepříliš vydařený vstup do jara utnuli fotbalisté Dolan víc než rázně. Na domácím trávníku hladce porazili neškodné Ústí 3:0, když o vítězství rozhodli za jedenáct minut na začátku druhého poločasu.
Za velmi chladného počasí se hrál fotbal na jednu branku, Dolanští byli ve všech herních činnostech lepší jak hosté z Ústí. Celý první poločas držel hosty výborný brankář Zeman, který likvidoval velké šance Pavlíčka, Dudy, Sekela, Oklešťka, Horáka a Schmidta. Hosté za celý zápas neohrozili domácí branku.
Ve druhém poločase tlak domácích nepolevil a hned v 46. minutě spálil další tutovku Pavlíček. O pět minut později se neprosadil Sekel . Až v 55. minutě se domácí konečně dočkali, když Duda střelou z 18 metrů nedal Zemanovi šanci. Sedm minut na to už vedly Dolany 2:0. Po krásné akci na jeden dotek Bergmann, Horák se Duda v pokutovém území nemýlil.
Jedenáctiminutovku snů pak završil v 66. minutě Sekel a stanovil konečný výsledek na 3:0 pro Dolany.
Branky: 55. a 62. Duda, 66. Sekel. Rozhodčí: Knoll – Tomeček, Vedral. ŽK: Horák – Sencovici, Rebenda, Pecha. Diváků: 100.
Dolany: Benčík - Horák, Novák, Penc, Schmidt – Sekel (Štrbík), Valenta, Bergmann, Okleštěk (Štěpánek) - Duda, Pavlíček (Dlabal). Trenér: Jiří Navrátil.
www.den.cz

Benfika
Sokol Paseka - FC Dolany 2 : 1 (1:1)
branka: Martin Podivínský

dorost
FC Dolany - Sokol Červenka 4 : 2 (2:1)
branky: Tomáš Hrdlička 2, Ondra Štěpánek, Jiří Štěpánek

mladší žáci
Sokol Paseka - FC Dolany 2 : 2

 

Vlastní vyhledávání