10.-11.10.09 1.HFK Olomouc "B"

12.10.2009 06:46

1.HFK Olomouc – FC Dolany 2 : 2 (1:1)
Do utkání vstoupili hosté náporem a vytvořili si vyloženou šanci, kterou neproměnil Pavlíček a z následného protiútoku skóroval placírkou domácí Galajda a ve 4 minutě byl stav pro domácí rezervu 1-0. Tato branka ještě více nabudila hosty z Dolan a zcela ovládali dění na hřišti, co zákonitě vedlo k vyrovnání, kdy v 23 minutě střelu z 20 metrů poslal Penc nechytatelně k tyči 1-1. Domácí se nemohli vymanit z tlaku hostů, kteří je přehrávali ve všech činnostech, jenom to zakončení se nedařilo. Ve druhém poločase již byla hra vyrovnaná, ale hrálo se převážně mezi šestnáctkami. V 70 minutě přišla dolanská klasika, Benčíkův špatný odkop potrestal Čižmád a domácí vedli 2-1. Z vedení se dlouho neradovali, protože v 73 minutě domácí obránce fauloval v pokutovém území Smoláka a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Štrbík ,který srovnal na konečných 2-2. Těsně před koncem neproměnil šanci hostující Sekel a tak se mohli domácí radovat se zisku bodu.
Branky: 4. Galajda, 70. Čižmád -  23. Penc, 73. Štrbík pen.  ŽK: Neužil - Penc, Štrbík, Valenta, Schmidt,  Rozhodčí: Niederle František, 100 diváků
1.HFK"B": Pavelka, Dohnal (57. Koutek) , Krejčí T., Vykydal, Neužil, Galajda (65. Rockwood) , Krejčí M., Zmeškal, Žondra, Schinneck, Čižmár
FC Dolany:  Benčík, Horák, Pospíšil, Schmidt, Václavík, Pavlíček(59. Navráti)l , Penc, Štrbík, Novák(57. Smolák) , Valenta, Duda (46. Sekel)