1.11.09 Sokol Leština

02.11.2009 06:56

FC Dolany - Sokol Leština 2 : 2 (2:2) 
Za chladného a mlhavého počasí se domácí pustili od prvních minut do hostů a vytvářeli si vyložené šance. Proti byl od prvních minut výborný brankář hostů Hajtmar, který dostal první branku až po dorážce krásné střely Václavíka, kterou vyrazil a nikým nekrytý Sekel v 7 minutě poslal Dolany do vedení 1-0. Dolany výborně kombinovaly a tlačily se do šestnáctky hostů. Své stoprocentní šance neproměnili Novák, Štrbík, Duda a tak přišel zákonitě trest a za hosty vyrovnal v 21 minutě Janíček T., který se prosadil ve skrumáži před domácí brankou. Domácí se neustále vrhali do útoku a přineslo to ovoce hned ve 23 minutě, když po rohu Václavíka se hlavou prosadil Pospíšil 2-1. Dolany plně ovládaly dění na hřišti a vytvářely si spoustu šancí, které neproměňovaly. Jejich aktivitu zchladil krásnou přízemní střelou z 25 metrů Smékal a srovnal v 31 minutě na 2-2. V 36 minutě se zranil leštinský Tomáš Janíček a protože hosté přijeli v jedenácti hráčích museli zbytek utkání dohrávat v deseti. Dolany do konce poločasu zahazovaly jednu šanci za druhou a hosté se jen bránili.
Druhý poločas poznamenalo ve 48 minutě vyloučení domácího Pospíšila, což pomohlo fotbalu. Stav hráčů na hřišti se vyrovnal a začal se hrát výborný fotbal se spoustou šancí na obou stranách, který řídil na výbornou hlavní rozhodčí podporován asistenty. Druhý poločas se musel líbit, protože obě mužstva se nechtěla smířit s jedním bodem a makali až do konečného hvizdu.
Branky: 7. Sekel, 23. Pospíšil -  21. Janíček T., 31. Smékal.  Rozhodčí: Caletka Petr. ŽK: Horák, Štrbík, Smolák - Smékal. ČK: Pospíšil. Diváků: 100.
Dolany: Benčík, Schmidt, Horák, Pospíšil, Václavík, Sekel(62. Pavlíček), Novák, Valenta, Smolák, Štrbík, Duda, trenér: Jiří Navrátil
Leština: Hajtmar, Volek, Neumann, Janíček R., Janíček T., Hampl, Volek, Kalous, Smékal, Krcho, Lipka, trenér: Rolínek Jaroslav    

dorost
FC Dolany - Sokol Doloplazy 3 : 3 (1:3)
Branky: Hrdlička 2, Šimek

Vlastní vyhledávání