ZÁPASY 15.-16.9.07 (FK Šternberk)

17.09.2007 13:48

15.9.07muži

FK Šternberk - FC Dolany 3:1 (1:0)

Nevýraznou úvodní dvacetiminutovku zápasu zakončili domácí. Narážečkou se dostal do střelecké pozice Mudrák a domácí zaznamenali první branku utkání. Ve 32. minutě se ke střelbě dostali i hosté, ale střelu Kaczmarczyka byl domácí gólman Levý připraven. Hosté mohli odcházet do šatny s mankem dvou gólů, když v závěrečné minutě první půle udělala jejich obrána chybu, ale Hlaváčkovu střelu zastavila tyč. Po přestávce se dostali jako první ke slovu hosté. Střela Pospíšila však mířila nad. To domácí byli šťastnější. V 61. minutě se zkamenělá obrana hostů jen dívala na kombinaci domácích na jejímž konci byla střela Frieba. Hosté se dokázali otřepat a o pět minut později krásnou střelou Pospíšila snížili na 2:1. Zvrat Dolanským ovšem nevyšel. Čtvrthodiny před koncem se dostali do brejku domácí a Surma jistil první podzimní vítězství domácího týmu.
Branka: 67. Vojta Pospíšil.
Dolany: Benčík - Bezděk (80. Václavík), Pospíšil, Novák (67. Večeřa), Svoboda, Bergmann, Kaczmarczyk (62. Hubeňák), Navrátil, Smolák, Jorda, Hradil. Trenér: Navrátil.