ZÁPAS 5.9.07 (FMK Opatovice)

06.09.2007 13:40

muži 5.9.07

FKM Opatovice-Všechovice - FC Dolany 1:5 (0:3)

Od první minuty jsme domácí dostali pod obrovský tlak, což už v šesté minutě zužitkoval po Kaczmarczykově přihrávce Navrátil - 0:1. Drtivý tlak přinesl ve 13.minutě druhou branku, opět centroval Kača a Navrátil skóroval tentokrát hlavou. Ve 27.minutě předvedli dolanští akci na jeden dotek po ose Horák-Navrátil-Novák a Jorda už dával do prázdné.
Do druhého poločasu se domácí nabudili a začali zatápět, z čeho vyústila penalta v 53.minutě a snížení na 1:3. Jejich snahu však ukončil v 65.minutě domácí brankář, který fauloval Kaczmarczyka a Navrátil se trefil z penalty. Poslední gól padl v 80.minutě po rohu Bezděka, Horák hlavou přiťukl volnému Večeřovi a ten už dával do prázné.
Branky: Jiří Navrátil 3, Ondřej Jorda, Lukáš Večeřa
Dolany:Benčík - Horák, Pospíšil, Novák, Svoboda, Bergmann, Kaczmarczyk(72.Bezděk), Navrátil, Smolák, Jorda(70.Večeřa), Hradil, trenér Jiří Navrátil