2.9.09 Sokol Bělotín

03.09.2009 06:52

Sokol Bělotín - FC Dolany 0 : 4 (2:0)

Od prvních minut měly Dolany převahu, domácí podržel brankář Rajnoch, když zlikvidoval střely Štrbíka, Nováka a Grézla. Nestačil až na dalekonosnou střelu z 26m, kterou vyslala na domácí branku nová akvizice Dolan, Roman Penc. Dolany stále kontrolovaly hru a neustále si vytvářely šance, které končily na výborném domácím brankáři. Penc se ukázal ješte o 10 minut později, kdy ze 30m trefil spojnici břevna a tyče. Po ukázkovém uvolnění Grézla a následné přiťuknutí se Novák nemýlil a upravil na 0:2.
Druhý poločas byl stejný jako první. Dolany hrály a Bělotín podnikal neúspěšné brejky, hrozil jen ze standartních situací. Na 0:3 upravil po rohovém kopu, který zahrával Novák, hlavou Sekel a na konečných 0:4 opět hlavou Vojta Pospíšil.
branky: 18. Penc, 42. Novák, 50. Sekel, 78. Pospíšil. Rozhodčí: Kopecký - Částečka, Šrámek. ŽK: Šatánek, Hanák
Bělotin: Rajnoch, Janovský, Bočan, Eleš, Biskup L., Biskup J.(69.Hanák),Vrána, Hrazdil(46.Šatánek), Březík, Kozák, Kryzan(77.Kainar)
Dolany: Benčík, Schmidt (75. Horák), Pospíšil, Bergmann, Sekel, Navrátil, Valenta, Penc, Novák, Štrbík (67. Pavlíček), Grézl (60.Duda),