TJ Sokol Slavonín - FC Dolany 0 : 1

branka: Jakub Hegr (z penalty)

muži

Sokol Leština - FC Dolany 3 : 1

Utkání jsme začali útočněji ale v 9.minutě nás schladil chytrý odkop domácího hráče, který si všiml, že Benčík je daleko z branky a z poloviny hřiště s notnou dávkou štěstí otevřel skóre zápasu. Netrvalo dlouho a dočkali jsme se vyrovnání. Po rohovém kopu si nejvýše vyskočil Jiří Navrátil a hlavou srovnal skóre - 1:1. To však nebylo v první půli vše. Nacvičený signál z trestného kopu, Bergmann vyslal vyslal kolmicí Navrátila, který metr od brankové čáry centroval před bránu a Vojta Smolák hlavou skóroval. Radost však překazil pomezní rozhodčí, který viděl ofsajd. Takže do šaten se šlo za nerozhodného stavu 1:1.
Druhou půli jsme začali ještě hůř než první. Než jsme se stačili rozkoukat, prohrávali jsme po rychlém útoku domácích, kteří utekli po pravé straně 2:1. Bežela 47.minuta. Opět jsme se tlačili do útoku, měli jsme převahu, ale jen po šestnáctku. Výsledkem byl třetí gól v naší síti deset minut před koncem, na který už jsme nedokázali reagovat.

branka: Jiří Navrátil