12.-13.9.09 Sokol Ústí

15.09.2009 06:55

muži "A"
SOKOL ÚSTÍ – FC DOLANY 5 : 2 (4:1)
Utkání začalo šťastně pro domácí, kteří se ujali vedení hned ve 35 vteřině. To po dlouhém autovém vhazování si hlavou dal vlastní branku dolanský Schmidt. Dolany se snažily okamžitě vyrovnat a vrhly se do útoku. Jejich snažení udělala přítrž chyba stoperů a domácí šli v 10 minutě po brance Staňka do dvougólového vedení. Na tuto situaci reagoval hostující trenér střídáním, když stáhl z hřiště obránce Sekela a poslal na hřiště útočníka Dudu. Hra na tři obránce dolanským nevyšla a opět po zmatcích v obraně ve 24 minutě zvyšoval nikým neatakován Staněk na 3-0. Obraz hry se neměnil, Dolany pořád útočily a domácí trestali z brejků. Po jednom z mnoha rohů Duda v 26minutě hlavou snížil na 3-1 a Dolany se nastěhovaly na polovinu domácích, jenže přišla opět chyba v rozehrávce , obráncům utekl Juřica a stanovil poločasový výsledek 4-1. Po přestávce se obraz hry neměnil, Dolany byly nastěhovány na polovině domácích a ti v jedenácti lidech bránili výsledek. Marnost dolanských vyvrcholila v 52min opět špatnou rozehrávkou Schmidta a nejlepší hráč na hřišti Páleník neměl problém sám na gólmana proměnit svoje sólo a upravit na 5-1 pro domácí. I za takového stavu nepřestali hosté v aktivní hře a v 62 minutě stanovil konečný výsledek Pavlíček hlavou po centru Smoláka. Utkání se muselo divákům líbit, protože se hrálo ve vysokém tempu od první minuty až do konce.
Branky:1. vlastní Schmidt, 10. Staněk, 24. Páleník, 40. Juřica, 52. Páleník - 26. Duda, 62. Pavlíček, ŽK: Skácel - Smolák, rozhodčí: Pěček, diváků: 200
Sokol Ústí: Zeman, Sencovici, Palacký, Smolka, Bagar(82.Plesník), Rebenda, Páleník, Skácel, Ševčík, Juřica(89.Klems), Staněk(67.Lhatský) , Trenér: Bušina Vojtěch
FC Dolany: Benčík, Schmidt(60.Hradil), Bergmann, Pospíšil, Sekel(12.Duda), Navrátil(46.Smolák), Valenta, Penc, Novák, Štrbík, Pavlíček, Trenér: Navrátil Jiří